Meer over dit kinderbed
Het kinderbed is vervaardigd uit hoogwaardige materialen en staat garant voor een robuuste en veilige constructie. De bijhorende set van drie opberglades vormt een praktische aanvulling en is ideaal voor het netjes opbergen van speelgoed, knuffels of boeken. Dankzij de wieltjes onder de lades zijn deze eenvoudig te verplaatsen en gemakkelijk in gebruik.
Deze set wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Halfhoogslaper met stevige ladder
- Inclusief 3 verrijdbare opberglades
- Gemaakt van hoogwaardige en robuuste materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243085 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 50 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 104,8 x 207,6 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 83 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | white |
| Materiaal | grenen/MDF |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.