Deze nachtkast blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Modern Frans design
- Past perfect bij de Milano bedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 624982 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Diepte | 38 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.