Dit bureau blinkt uit in
- Groot open werkblad
- Multifunctioneel inzetbaar
- Te combineren met andere Albero meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 639489 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 66 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte | 66 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | open |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.