Dit bureau blinkt uit in
- Mooi licht eiken bureau
- Groot werkoppervlak
- Volledig personaliseerbare kinderkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 470724 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 58 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Diepte | 58 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | open |
| Kleur | licht eiken |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.